• Home
  • > Ogłoszenia 17.09.2023

17.09. 2023 r. XXIV Niedziela zwykła „A”

1.

Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą i troską materialną obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Taca przeznaczona na Radio Diecezjalne.

2.

Jutro święto św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania.

3.

Jutro o godz.17.00 różaniec papieski, Msza św. i spotkanie Akcji Katolickiej.

4.

W czwartek podczas Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych.

5.

Za tydzień o godz. 10.30 Różaniec Koła Przyjaciół Radia Maryja.

6.

Zachęcamy dzieci i młodzież do włączania się w pracę grup parafialnych. Spotkania formacyjne  tych grup: kandydaci na ministrantów w środę o godz.17.00,  wszyscy ministranci, lektorzy i ceremoniarze w czwartek po Mszy św. wieczornej, Oaza Dzieci Bożych  dzieci z klas IV-VI piątek godz.16.30, Oaza Młodzieżowa: młodzież z klas VII-VIII i Szkół średnich piątek po Mszy św. wieczornej, Schola –sobota godz.15.00,

7.

W ”Niedzieli” polecamy artykuły o beatyfikacji Rodziny Ulmów. Kto kradnie nam dzieci - o dzieciach, które odchodzą od wiary i Kościoła. Polecamy Magazyn: Kościół, Dziedzictwo, Ojczyzna w cenie 15 zł. poświęcony bitwie o pamięć i tajemnicy fatimskiego cudu słońca. Warto nabyć.

8.

Na ostatnie dni lata życzymy Bożego Błogosławieństwa i słonecznej pogody.

Szczęść Boże