• Home
  • > Ogłoszenia 21.11.2021

21.11.2021 r. Uroczystość Chrystusa Króla „B”

1.

Po Mszach św. zbiórka do puszek dla uchodźców z granicy polsko białoruskiej. O godz.16.30 różaniec za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

2.

Jutro po Mszy św. wieczornej sesja Zespołu Synodalnego a we wtorek Zespołu Caritas.

3.

Spotkania formacyjne przed bierzmowaniem: kl. VI- wtorek. kl. VII-środa, kl. VIII-czwartek.

4.

Spotkania formacyjne grup parafialnych w tradycyjnych terminach.

5.

Za tydzień I niedziela Adwentu. Przed Mszą Św. będzie można nabyć rodzinny wieniec adwentowy w cenie 10 pln, który zostanie poświęcony podczas Mszy Św. Zachęcamy do zakupu i wprowadzenia tej tradycji do naszych rodzin. Poświęcimy także  wieńce wykonane własnoręcznie.

6.

Na stoliku za ławkami są wyłożone Kalendarze parafialne. Dobrowolne ofiary złożone z racji ich zakupu będą przeznaczone na dofinansowanie wycieczki dla ministrantów oraz oazy.

7.

Dziękujemy panom: Adamowi Ziaja i Danielowi Wąsowi za oczyszczenie rynien spustowych na kościele i Arce. Bóg zapłać!

8.

„Niedziela” pisze: Czy Chrystusa można ogłosić Królem Polski?, wyjaśnia 2. prawdę wiary i wartość Cudownego medalika. Jest także artykuł o naszym patronie- św. Mikołaju. Warto nabyć.

9.

Pan Dyrygent Zdzisław Magoń zatroskany o dalszą działalność Chóru i Orkiestry Kameralnej „Nicolaus” zaprasza młodzież i dorosłych uwielbiających śpiewać oraz muzyków grających na instrumentach smyczkowych i dętych do włączenia się do zespołu. Próby dla chóru są w czwartki o g. 20.00 a dla orkiestry w piątki o g.19.30. Zespół zapewnia wszechstronny rozwój, miłą atmosferę, udział w ciekawych wydarzeniach, warsztatach, koncertach i wyjazdach– nawet zagranicznych oraz nagraniach. Więcej informacji na stronie parafialnej. Zapraszamy do zespołu.

10.

W czwartek odbył się pogrzeb Mariana Emila Michny zam. Kraczkowa 864, który przeżył 48 lat a wczoraj Marii Bonowicz zam. Kraczkowa 768, która przeżyła 66 lat.

11.

W ostatnim tygodniu roku kościelnego życzymy wielu łask od Chrystusa Króla Wszechświata.

Szczęść Boże